Liigu edasi põhisisu juurde Üles
Kolm sammu on 'Vali tabel', 'Vali andmed' ja 'Kuva andmed'. Hetkel oled Vali andmed

RV0232U: VÄHEMALT 15-AASTASED HARIDUSE, SOO JA HALDUSÜKSUSE VÕI ASUSTUSPIIRKONNA LIIGI JÄRGI, 1. JAANUAR

Selles andmebaasis ei ole avaldatud väliskaubandusstatistika andmetabelid.
Väliskaubandusstatistika andmetabelid on avaldatud väliskaubanduse andmebaasis.

Vali andmed

14.05.2024
Statistikaamet
Siin lehel saad valida muutujate väärtused, mille kohta soovid andmeid tabelis kuvada. Iga muutuja kohta on lehel üks valik, millest saad valida soovitud väärtused.
Kohustuslik
Väli väärtuste valikunimekirjast otsimiseksKogu Eesti , Linnaline asustuspiirkond , Väikelinnaline asustuspiirkond ,

Valitud: 0 Kokku: 181

Kohustuslik

Valitud: 0 Kokku: 7

Valitud: 0 Kokku: 3

Valikuline muutuja

Valitud: 0 Kokku: 5

Valikuline muutuja
Valitud andmeelementide arv:
(maksimaalselt on lubatud 1 000 000)

Ekraanil ei saa korraga kuvada üle 1 000 rea ja 100 veeru

Valitud lahtrite arv ületab maksimumi 1 000 000
Linnalisse asustuspiirkonda kuuluvad asulad, kus suurem osa elanikest elavad piirkondades, kus rahvastiku tihedus on suurem kui 1000 inimest km²-l ja rahvaarv sellise tihedusega klastris on suurem kui 5000 inimest. Väikelinnalisse asustuspiirkonda kuuluvad asulad, kus suurem osa elanikest elavad piirkondades, kus rahvastiku tihedus on suurem kui 200 inimest km²-l ja väiksem kui 1000 inimest km² ning rahvaarv sellise tihedusega klastris on suurem kui 5000 inimest. Maaline asustuspiirkond on asulad, kus rahvastiku tihedus on väiksem kui 200 inimest km² või kui tihedama asustusega piirkondade rahvaarv on alla 5000 elaniku (vt ka Linnalise, väikelinnalise ja maalise asustuspiirkonna tüübi ja klastrite määramine).
Elukohana on määratletud piirkond või asula, kus inimene alaliselt või peamiselt elab. Kuni aastani 2015 oli kasutusel isiku ütlus- või registripõhine elukoht (sõltus uuringu metoodikast), alates 2015. aastast kasutati rahvastikuregistri järgset elukohta ning alates aastast 2022 määratakse elukoht partnerlus- ja paiknemisindeksi metoodika abil (vt ka Partnerlus- ja paiknemisindeksi rakendamine rahvastikustatistikas).
Isikuandmete konfidentsiaalsuse tagamiseks on alates 2022. aastast andmetele rakendatud konfidentsiaalsusmetoodikat, mis muudab mõnede lahtrite väärtusi. Seetõttu ei pruugi väiksemate väärtuste summad kokku langeda tabelis toodud summaga, kuid erinevused on mõõdukad, tavaliselt mõne ühiku suurused.
Tabelis on esitatud andmed vaatlusaasta 1. jaanuaril kehtinud haldusjaotuse järgi. Haldusreformi eelsetest piiridest lähtuvad andmed leiab arhiivi tabelist RV0232: Vähemalt 15-aastased hariduse, soo ja haldusüksuse või asustusüksuse liigi järgi, 1. jaanuar (2012-2017).